2sympleks

2SYMPLEKS

/dwasympleks/ to młode, dynamicznie rozwijające się biuro projektowe zlokalizowane w centrum Warszawy. Jesteśmy nowym pokoleniem projektantów, wychowanym w otoczeniu nieustannie rozwijających się technologii i czerpiącym z nich inspirację. Praca w otoczeniu specjalistów z różnych dziedzin i niegasnąca pasja, umożliwia nam sprawne przekształcanie innowacyjnych pomysłów w doskonałe produkty konsumenckie.


Podstawowy skład naszego zespołu to absolwenci Designu Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych Jacek Morawski i Bartek Wyżykowski oraz absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej Piotrek Blicharski . Z uwagi na różnorodność podejmowanych projektów, często nawiązujemy współpracę ze specjalistami w takich dziedzinach jak: technologia produkcji, elektronika, informatyka, marketing, DTP.

Od 2011r. zajmujemy się projektowaniem produktu, z uzupełnieniem grafiki użytkowej i architektury. W ciągu czterech lat intensywnej pracy udało nam się zrealizować liczne projekty koncepcyjne i wdrożeniowe oraz zdobyć wyróżnienia i nagrody na arenie międzynarodowej. Współpracujemy z przedsiębiorcami, instytucjami pozarządowymi oraz państwowymi w Polsce i Europie.


W naszej kompetencji mieści się rozwój produktów od fazy research po pryzgotowanie do produkcji. Wierzymy, że dobry design jest kluczowym elementem udanych przedsięwzięć.
Jako czynnik stymulujący ekonomiczny i technologiczny rozwój stanowi jedno z najbardziej efektywnych narzędzi budowania marki.
Chętnie podejmujemy się zleceń z różnych dziedzin. Do tej pory nasze doświadczenie obejmuje: design produktu- wzornictwo przemysłowe, mebel, architekturę, małą architekturę, identyfikację wizualną, grafikę użytkową , strony www, conceptart i ilustracje.

Do pracy napędza nas pasja, a każdy projekt traktujemy jako nowe wyzwanie. Jesteśmy ambitni i nieustannie się rozwijamy, a każdy dzień w naszym studio pozwala nam na stałe podnoszenie poprzeczki i odkrywanie nowych rejonów projektowania.


Nagrody:
– Pierwsza nagroda w konkursie Public Space Design Competition organizowanym przez Union of Designers in Belgium i UrbanStyle
– Nagrodą dodatkową w IX edycji konkursu organizowanego przez OISTAT. Eksperymentalny teatr na wodzie – Berlin
– Nagroda w konkursie Gaspol – „Projekt standu”
– Nagroda w konkursie Architektura murator – Projekt miejskiej infrastruktury rekreacyjnej „Piknik w mieście”
– Wyróżnienie przez portal behance koncepcyjnego projektu samochodu typu SUV

Zajmujemy się wzornictwem przemysłowym wydruk 3d szkice projektowe rysunki techniczne. stawiamy na innowacyjne technologie projektowanie produktu audyt wzornictwa przemysłowego warszawa projektowanie. 2 sympleks naszym celem jest innowacyjność projekt wzorniczy projekty wdrożeniowe wzornictwo biznes i zysk