W 2sympleks przewidujemy poniższe scenariusze współpracy:

design wzornictwo przemysłowe

Design / Wzornictwo przemysłowe

Myślisz o poszerzeniu obecnej linii produktów? Chętnie się tym zajmiemy, mając na uwadze, że znakiem rozpoznawczym udanej marki jest ucieleśnienie tej samej obietnicy we wszystkich produktach które oferuje.

REFERENCJE

wzornictwo przemysłowe

Lifting

Jeśli uważasz, ze twojemu produktowi przydałby się lifting, to najprawdopodobniej masz rację. Przygotujemy dla niego odświeżony wizerunek, mając na uwadze wykorzystywane technologie produkcji, szybkość wdrożenia oraz jego pozycjonowanie.

projektowanie produktu

Współtworzenie

Uwielbiamy pracować ze startupami i bardzo cieszy nas możliwość zaangażowania w projekt od samego początku. Pomagamy w przygotowaniu kampanii crowdfundingowych wykorzystując nasze bogate umiejętności z zakresu SM. Zapewniamy pomoc przy kreacji wizerunku marki, jej pozycjonowaniu i brandingu oraz przygotowujemy zajawki produktowe i prototypy.

design

Audyt wzorniczy/Konsultacje

Dokładnie przyglądamy się obecnej sytuacji klienta pod kątem panujących trendów i spójności wzornictwa przemysłowego z wizerunkiem przedsiębiorstwa. Proponujemy nowe strategie na przyszłość oraz pomagamy klientowi wdrażać zaproponowane rozwiązania.

REFERENCJE

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!