wzornictwo przemysłowe

W 2011 zaczęliśmy wspólną przygodę z wzornictwem przemysłowymJeszcze w trakcie studiów postanowiliśmy wspólnie pracować jako kolektyw projektowy 2sympleks. Konsekwentnie zwiększyliśmy skalę oraz zakres kompetencji w projektach, jednocześnie wygrywając liczne konkursy.

Od samego początku wiedzieliśmy, że chcemy projektować produkty związane z nowoczesną technologią oraz wszelkiego rodzaju pojazdy. Naszym marzeniem było stworzyć firmę, która umożliwi przeprowadzenie kompleksowego procesu projektowego od idei do gotowego produktu dostępnego na rynku. Obecne doświadczenie zdobyte przy takich projektach jak ultralekkie wiatrakowce, pojazdy specjalnie dla służb ratowniczych czy sensory medyczne umożliwia nam łatwo poruszać się przy procesie tworzenia produktów, które dopiero zaczynają swoją drogę do przyszłych konsumentów.

Rolą wzornictwa w biznesie jest pomoc w tworzeniu produktów i usług, które odpowiadają na potrzeby nabywców, a jednocześnie są zgodne z wartościami i przekonaniami deklarowanymi przez organizację. Przez ścisłe powiązanie wzornictwa przemysłowego z biznesem dużo z naszych projektów jest obecnie objętych klauzulami poufności i czekają na zgodę do publikacji.

Jacek Morawski

Koniecznie śledź nas na


/ Fanów.

Nagrody:

– Red Dot Award: Design Concept 2018
– LG OLED DESIGN COMPETITION 2017 Endorsed by Red Dot
– Pierwsza nagroda w konkursie Public Space Design Competition organizowanym przez Union of Designers in Belgium i UrbanStyle

– Nagrodą dodatkową w IX edycji konkursu organizowanego przez OISTAT. Eksperymentalny teatr na wodzie – Berlin
– Nagroda w konkursie Gaspol – „Projekt standu”
– Nagroda w konkursie Architektura murator – Projekt miejskiej infrastruktury rekreacyjnej „Piknik w mieście”

Poznaj nasz zakres współpracy z dziedziny wzornictwa przemysłowego.

Chcesz poznać nasz system pracy?
Proces projektowy

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!