Biuro projektowe wzornictwa przemysłowego w Warszawie

Design może zwiększać wartość rynkową produktu, przez niepowtarzalne walory estetyczne jak i bezpośredni wpływ na sposób produkcji wyrobu, zwiększać wydajność procesu produkcyjnego i tym samym dochodowość. Wzornictwo przemysłowe w coraz większym stopniu wspomaga rozwój przedsięwzięć i procesów społecznych, ekonomicznych, technologicznych i kulturowych. 

Twoje przedsiębiorstwo powinno jak najszybciej uświadomić sobie, jakie możliwości oferuje wzornictwo przemysłowe w osiągnięciu celów strategicznych. Poznaj metody oraz sposób myślenia, z którymi wiąże się proces projektowy. Proces, który rozpoczyna się już na pierwszym etapie planowania całego przedsięwzięcia.

Na samym początku procesu projektowego podczas tworzenia nowego designu kładziemy nacisk na przyszłe technologie produkcyjne oraz koszty, aby produkt z łatwością mógł zostać wdrożony na rynek.

W 2sympleks przewidujemy poniższe scenariusze współpracy:

wzornictwo przemysłowe

Design / Wzornictwo przemysłowe

Myślisz o poszerzeniu obecnej linii produktów? Chętnie się tym zajmiemy, mając na uwadze, że znakiem rozpoznawczym udanej marki jest ucieleśnienie tej samej obietnicy we wszystkich produktach które oferuje.

REFERENCJE

Lifting

Jeśli uważasz, ze twojemu produktowi przydałby się lifting, to najprawdopodobniej masz rację. Przygotujemy dla niego odświeżony wizerunek, mając na uwadze wykorzystywane technologie produkcji, szybkość wdrożenia oraz jego pozycjonowanie.
Pomożemy również połączyć Twój produkt ze światem – Internet Rzeczy (IoT)  to hasło coraz mocniej wzbudzające zainteresowanie potencjalnych klientów.

Współtworzenie

Uwielbiamy pracować ze startupami i bardzo cieszy nas możliwość zaangażowania w projekt od samego początku. Pomagamy w przygotowaniu kampanii crowdfundingowych wykorzystując nasze bogate umiejętności z zakresu SM. Zapewniamy pomoc przy kreacji wizerunku marki, jej pozycjonowaniu i brandingu oraz przygotowujemy zajawki produktowe i prototypy.

Audyt wzorniczy

Audyt wzorniczy/Konsultacje

Dokładnie przyglądamy się obecnej sytuacji klienta pod kątem panujących trendów i spójności wzornictwa przemysłowego z wizerunkiem przedsiębiorstwa. Proponujemy nowe strategie na przyszłość oraz pomagamy klientowi wdrażać zaproponowane rozwiązania.

REFERENCJE

Prototypowanie

Prototypowanie

Masowa produkcja to na razie pieśń przyszłości?
A może chcesz pokazać
potencjalnemu inwestorowi coś więcej niż slajdy?
Nie ma problemu.
W ramach procesu projektowania możemy przygotować
prototyp/makietę przyszłego produktu w technologiach takich jak druk 3d czy frezowanie CNC.
K
onsultując przy okazji z doświadczonymi partnerami z różnych branż dostępność i koszty docelowych technologii produkcji.
Prototyp może również obejmować funkcjonującą elektronikę sterującą czy oprogramowanie towarzyszące produktowi.

Oprogramowanie

Mamy doświadczenie w tworzeniu dedykowanych aplikacji webowych, mobilnych, komunikacyjnych oraz oprogramowania systemów wbudowanych działających na małych mikrokontrolerach jak i większych płytkach pod kontrolą systemu Linux.
Wiemy, że atrakcyjny wygląd interfejsu i przemyślany UX są tak samo ważne jak niezawodność i sprawność działania całej aplikacji. Możemy podjąć się przygotowania mniejszych aplikacji zarówno w ramach procesu prototypowania produktu jak i samodzielnie, a także doradzić i pomóc dobrze zacząć większy projekt.

Kliknij tutaj aby zobaczyć nasze portfolio.

Chcesz poznać nasz system pracy?
Proces projektowy

Chcesz poznać nasze biuro?
Studio 2sympleks

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!